۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
A+
A-
منشور اخلاقی
منشور اخلاقی شرکت آب وفاضلاب استان البرز
 
 ما کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان البرز مهمترین رسالت خویش را تامین پایدار آب شرب بهداشتی مردم شریف استان البرز و جمع آوری، تصفیه و دفع بهداشتی فاضلاب دانسته و با پایبندی راسخ به اصول و ارزشهای اخلاقی ذیل تحقق آرمانهای سازمان خویش را دنبال می نماییم.
ما باور داریم که بقای سازمان در گرو رضایت مشترکان است. پس با رعایت نظم، صداقت، وقت شناسی، برخورد صبورانه، مسئولیت پذیری وآراستگی طبق موازین فرهنگ اسلامی وایرانی به ارائه خدمات خود در برابر مشترکین می پردازیم.
اعتقاد داریم که صیانت از منابع حیاتی آب از مهمترین تعهدات ماست، پس در همه مراحل طراحی، مهندسی و اجرا، تامین، تولید، توزیع آب و جمع آوری و تصفیه فاضلاب به دنبال پاسداری از این منبع حیاتی می باشیم.
اعتقاد ما اینست که کارکنان شایسته، امین، ماهر و مجرب سرمایه های اصلی شرکت هستند. از همین رو تکریم آنان را از طریق ارج نهی به خلاقیت و مشارکت ایشان در تعالی سازمان دنبال می نماییم.
باور داریم که پیمانکاران وتامین کنندگان متعهد و متخصص شرکای ما در تحقق اهداف و رسالت سازمانی هستند، بنابراین توسعه و بهبود روابط با این پیمانکاران را وظیفه خود می دانیم.
از آنجایی که بهبود مستمر در ارائه خدمات به مشترکین را وظیفه خود می دانیم، با تقویت روحیه کار گروهی و همگرایی همه ارکان سازمان برای ارتقای سطح توانمندی در ارائه خدمات خواهیم کوشید.
اعتقاد ما براینست که شرکت آب وفاضلاب استان البرز سازمانی تخصص محور بوده که بخش مهمی از زیربناهای حیاتی استان را تحت اختیار دارد، پس حراست و نگهداری از این تاسیسات و تجهیزات را وظیفه ذاتی خود دانسته و در جهت حفظ این امانت ها به طور عالمانه کوشا خواهیم بود.
در پایان از خداوند متعال استعانت می طلبیم تا در پایبندی به اصول اخلاقی مذکور راهنما و راهگشای ما باشد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1401/12/15
تعداد بازدید:
6113
Powered by DorsaPortal