۱۴۰۳ جمعه ۲۴ فروردين
A+
A-
در آستانه روز جهانی آب:
عزم ملی برای حفظ منابع آبی ضروری است

حمیدرضا نامداری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز در آستانه سوم فروردین روز جهانی آب، حفظ منابع آبی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان و نیازمند عزم ملی دانست.
نامداری در این خصوص گفت: آب بعنوان مایه حیات همواره جایگاهی خاص در منظر اهالی علم و معرفت داشته است. این جایگاه ویژه وقتی که در میان مؤلفه‌های اسلامی قرار می‌گیرد از تقدسی خاص برخوردار می‌شود. تقدسی که ریشه در اعتقاد، باورها و ارزش‌های ما دارد. ماده‌ای که به اذعان آیات شریف الهی، اساس و بنیاد حیات در هستی است و به انحاء گوناگون و به کرّات در جای‌جای قرآن‌کریم به اهمیت آن تذکر داده شده و لذا پاسداشت این عنصر بی‌بدیل از جایگاهی به‌غایت مورد احترام برخوردار است. 
مدیرعامل آبفا البرز تصریح کرد: 22 مارس مصادف با سوم فروردین‌ماه که به‌عنوان «روز جهانی آب» نام‌گذاری شده ،هر سال مزین به یک شعار است و شعار روز جهانی آب در سال جاری *" آب برای صلح "* انتخاب گردیده است.
وی گفت: این روز مناسب‌ترین بهانه است تا با هم‌افزایی و هم‌اندیشی و فرهنگ سازی جامع موضوع مدیریت مصرف آب، بتوانیم بیش از پیش این مهم را نهادینه کنیم، چرا که آب زیربنای آبادانی کشور و متعلق به همگان به ویژه نسل های آینده است.
مدیرعامل شرکت آبفا البرز در خاتمه ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و هم‌زمانی آن با بهار قرآن، ایامی سراسر از برکت و نزول رحمت الهی را برای کشور آرزو کرد.
تاریخ:
1403/01/03
تعداد بازدید:
164
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal