۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
A+
A-
قدردانی مدیرعامل از کارکنان بخاطر رعایت دستورعمل های بهداشتی مقابله با کرونا
مدیرعامل آبفای البرز از کارکنان و خانواده ایشان بخاطر رعایت دقیق دستور عمل های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا تقدیر وتشکر کرد.
مهندس مهدیزاده مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز دراین باره گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا درکشور ودراستان البرز، اقدامات مورد نیاز شامل ضدعفونی و استریل کردن محل کار و وسایل کارکنان، اتاقها و ساختمانها وتب سنجی بطور دوره ای و منظم صورت گرفت و در حد مقدورات لوازم مورد نیاز شامل دستکش، ماسک، محلول وژل ضدعفونی در اختیار کارکنان قرار گرفت.
وی ادامه داد: خوشبختانه تا آخر فروردین 1399 با همکاری و رعایت موارد بهداشتی توسط کارکنان فقط تست دو نفر از همکاران انتظامات و ماموران قرائت کنتور مثبت اعلام شد که با قرنطینه خانگی و رعایت پروتکل های بهداشتی، وضعیت عمومی این همکاران نیز رو به بهبودی است و درمیان کل کارکنان وجمعیتی بالغ بر 5000 نفر از خانواده ایشان ابتلا به این ویروس مشاهده نشد که امیدوارم با ادامه فاصله گذاری اجتماعی ورعایت دقیق موارد بهداشتی، این عزیزان درصحت و سلامتی کامل بوده وبرای خدمت رسانی به شهروندان تندرست و سربلند باشند.
مهندس مهدیزاده افزود: با وجود افزایش شدید مصرف آب (در حد پیک تابستان) با تلاش های مجموعه کارکنان شرکت ، شکر خدا کمترین مشکلی در ارایه خدمات تامین و توزیع آب ایجاد نشد.
تاریخ:
1399/02/06
تعداد بازدید:
192
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal