۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
A+
A-
دستورالعمل تغییر نام
1- مراجعه مشترک به اداره واگذاری (پذیرش) و تکمیل فرم تغییر نام پرونده آب .

2- ارائه مدارک و اسناد رسمی و احکام قانونی یا اسناد مثبته ‎ای که مورد تأیید شرکت آبفا باشد به همراه یک برگ قبض آب بها توسط مشترک .

3- ارزیاب، پرونده مشترک را کاملاً بررسی و در صورتی که ملک نیاز به بازدید داشته باشد توسط متصدی واحد واگذاری به مشترک نوبت بازدید داده می ‎شود و در صورت ارائه پایان کار معتبر از شهرداری ادامه کار از مرحله 5.

4- پس از بازدید، در صورت داشتن تفاوت حق انشعاب با توجه به مساحی و بازدید ملک (توسط ارزیاب) و یا حق انشعاب فاضلاب (قرار گرفتن در محدوده شبکه فاضلاب)، هزینه‌های‌مربوطه توسط ارزیاب تعیین و بصورت مکانیزه پیش فاکتور صادر می شود. چنانچه مشترک تمایل به پرداخت نقدی داشته باشد قبض بانکی مکانیزه صادر و برای واریز به بانک به مشترک تسلیم می شود. و در صورت تمایل به پرداخت اقساطی، فرم اقساطی توسط اداره واگذاری (پذیرش) تنظیم و پس از تعیین و تأیید میزان پرداخت نقدی، مبلغ قابل تقسیط، مدت بازپرداخت اقساط توسط مدیر منطقه، کارمزد اقساط محاسبه و قبـض بانکـی صـادر و برای واریـز بــه بانک به مشترک تسلیم می شود .

5- پس از پرداخت بدهی ‎های مربوطه و هزینه تغییرنام توسط مشترک از طریق بانک، فرم تغییر نام تکمیل و پس از تأیید اداره خدمات مشترکین به همراه مدارک دیگر ضمیمه پرونده می ‎شود .
تاریخ به روز رسانی:
1396/12/26
تعداد بازدید:
4194
Powered by DorsaPortal