۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
A+
A-
برگزاری همایش جهاد تبیین با محوریت انتخابات ریاست جمهوری در آبفا استان البرز
دبیر کمیسیون اقتصادی دولت در همایش جهاد تبیین که با محوریت دومین مرحله انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان البرز برگزار گردید، شرکت کرد.
موسی شهبازی طی سخنانی در جمع کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان البرز گفت: همایش جهاد تبیین با هدف روشنگری و جلوه اهمیت مشارکت حداکثری اقشار جامعه در امر مهم انتخابات برگزار شده است.
دبیر کمیسیون اقتصادی دولت بر اهمیت مشارکت مردم در تعیین نتیجه انتخابات تاکید و افزود: آرا مردمی همواره سرنوشت انتخابات را تغییر داده و امیدواریم در مرحله دوم انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری با انتخابی درست و اصلح رو به رو باشیم.
وی افزود: دولت سیزدهم به ریاست شهید رییسی ، کشور را با شرایطی سخت و دشوار تحویل و با تمام توان ، ضمن تلاش جهت ایجاد شرایط مطلوب برای عموم مردم، همواره در راستای مبارزه با فساد، توسعه زیرساخت ها و امکانات زیربنایی اعم‌ از آب و فاضلاب و تعاملات ‌بین المللی گام های مطلوبی برداشت.
دبیر کمیسیون اقتصادی دولت از تعاملات اقتصادی بی سابقه در دولت شهید رییسی سخن گفت و افزود: علیرغم اهمیت اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم ، گزارشات آن برای مردم تبیین نشد.
شهبازی در خاتمه گفت: با حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در روز جمعه،شاهد برگزاری انتخاباتی پر شور خواهیم بود.

تاریخ:
1403/04/13
تعداد بازدید:
91
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal