۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت
A+
A-
تا عید نوروزامسال
15 درصد به تولید آب کرج مرکزی اضافه می شود
با حفر و تجهیز وبهره برداری از سه حلقه چاه درحاشیه رودخانه کرج واجرای 700 متر خط انتقال با قطر700 میلی متر، بهره برداری از بخشی ازتخصیص جدید آب از سوی وزارت نیرو به کرج مرکزی برای جمعیت 100 هزار نفر تحقق می یابد.
مهندس مهدی زاده مدیر عامل آبفای استان البرز دراین خصوص گفت : به دنبال موافقت وزارت نیرو برای تخصیص آب بیشتر برای مصارف شرب شهروندان کرجی که نیازمند احداث زیرساخت تصفیه خانه آب است، مجوز حفروتجهیز شش حلقه چاه درحاشیه رودخانه کرج اخذ شد که تا کنون سه حلقه از آن حفر وآماده تجهیز شده است.
وی افزود: چون احداث تصفیه خانه شماره 3 کرج نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار است وساخت آن با توجه به کمبود منابع مالی زمان برخواهد بود،درطرحی ابتکاری و با هزینه 6 میلیارد تومان ، امکان برداشت بخشی از حقابه تخصیصی به میزان 250 لیتر بر ثانیه با حفر سه حلقه چاه واحداث خط انتقال ، اجرای آن محقق شده است.
مهندس مهدی زاده زمان بهره برداری از این طرح آبرسانی را پیش از عید نوروز1400 عنوان کرد وگفت: حفر چهارمین چاه هم درحاشیه رودخانه کرج آغاز شده و با توجه به کیفیت مناسب آب رودخانه کرج ،اجرای این پروژه اثر قابل توجهی بر کیفیت آب شرب مصرفی شهروندان مناطق مرکزی و شمالی کرج خواهد داشت.
تاریخ:
1399/12/03
تعداد بازدید:
547
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal