۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
A+
A-
مراسم اختتامیه جشنواره آب=زندگی درالبرز برگزار شد

با برگزاری مراسم اختتامیه ی جشنواره آب= زندگی دراستان البرز،از خالقان آثار برتر این جشنواره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی آبفای البرز،طی مراسمی درکانون فرهنگی شهید فهمیده رجایی شهر کرج، از آثار برترمسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع فرهنگ صحیح مصرف آب تجلیل شد.دراین مراسم که پنجم اسفند وبا حضور جمعی از معاونان ومدیران آبفای البرز وناحیه 4 آموزش وپرورش کرج برگزار شد،از 9 اثر دارای رتبه ی اول تا سوم و10 اثر قابل تقدیر با اهداء جوایز ولوح سپاس تجلیل شد.همچنین به بیش از 50 اثر منتخب که قابلیت نمایش درنمایشگاه را داشت هم لوح تقدیر اهداء شد.

بنا به این گزارش،پس از فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع فرهنگ صحیح مصرف آب که از ابتدای سال تحصیلی جاری انجام شد، تعداد 2500 اثر به روابط عمومی آبفای البرز ارسال شد که پس از داوری توسط داوران وکارشناسان متخصص هنر ونقاشی 9 اثر دررده های سنی 7 تا 9 ،10 تا 12 و 13 تا 16 سال حایز رتبه برتر و 91 اثر نیز دارای ارزش هنری وقابل تقدیر معرفی شدند.

مهندس علی حق نگهدار معاون مالی وپشتیبانی شرکت آبفای البرز درآغاز این مراسم اظهار داشت:کشور ما ایران ،امروز با مشکل کم آبی مواجه است.اما درقلبمان مطمئن هستیم که شما سفیران آب با مدیریتی که به خرج می دهید وبا این نقاشی های زیبایتان،مدیران آینده ساز این کشور هستید.

وی افزود:گرچه با کمبود بارش مواجهیم ،اما با خرد وتفکر شما،آینده این سرزمین تضمین شده است.

خاطرنشان می شود:آثار ونقاشی های کودکان ونوجوانان درگالری فرهنگسرای شهید فهمیده از 5 تا 8 اسفند به معرض نمایش درآمده است.

 
تاریخ:
1397/12/06
تعداد بازدید:
13
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal