خدمات الکترونیک 
نرم افزار های تلفن همراه
۱- آبفای استان البرز 
iOS & Android
 لینک دانلود نرم افزار
 
۲- پایگاه خبری آبفای البرز 
 iOS & Android
لینک دانلود نرم افزار
 
 
  
سخن روز
وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد ، دلیلش آن است که شما هم چیز زیادی از او نخواسته اید
فراخوان اولويت هاي تحقيقاتي
اولويت هاي تحقيقاتي سال 1396 شركت آب و فاضلاب البرز
1. تصفيه و گند زدايي ورودي تصفيه خانه هاي آب به روش الكتريكي يا يون سازي كاتيوني
2. حذف و سنجش توامان آمونياك از پساب  خروجي با تكيه بر روش هاي نو ، پيشرفته و كم هزينه
3. بررسي مديريتي پيرامون بهره گيري از مزاياي انرژي هاي نو به منظور استفاده از آن در هوادهي فاضلاب در استخر هاي فاكولتاتيو
4. ارائه روشهاي نوين حفاظت از لوله جدار وآبده چاه از خوردگي

ادامه مطلب ...
امور فرهنگی
حضرت آیت ا... خامنه ای مدظله العالی:
من می خواهم این واجب فراموش شده اسلام را به یاد شما و ملت ایران بیاورم:
امر به معروف و نهی از منکر

تصفیه خانه آب شماره 2 کرج

تصفیه خانه فاضلاب در حال ساخت هشتگرد

تصفیه خانه فاضلاب کرج

شرکت آب فاضلاب استان البرز  /   سامانه پیام کوتاه 30007122  /   سامانه تلفنی 122  سامانه بلوتوث  سامانه پرداخت قبض 1522 /  تلفن گویای ارتباطات مردمی وزارت نیرو 88644850  /  شرکت آب و فاضلاب استان البرز

250 کیلومتر شبکه فاضلاب در استان البرز اجرا شده است

طی 4 سال گذشته
250 کیلومتر شبکه فاضلاب در استان البرز اجرا شده است
 
طی چهار سال گذشته 250 کیلومتر شبکه فاضلاب در مناطق مختلف استان اجرا و به بهره برداری رسیده است.
مهندس ابوالقاسم رمضانی مدیر اجرای طرحهای جمع آوری و تصفیه فاضلاب آبفای شهری البرزبا اعلام این خبر بیان داشت: با این مقدار لوله گذاری کل خطوط و شبکه به بیش از 900 کیلومتر رسیده است.
وی با اشاره به اینکه 28 درصد کل شبکه های فاضلاب استان در این چهار سال اجرا شده است گفت: علاوه بر این میزان لوله گذاری ها، با رفع بیش از 30 نقطه انفصال، حدود 107 کیلومتر شبکه فاضلاب که در سنوات گذشته اجرا شده و امکان بهره برداری از آنها فراهم نبود، قابل بهره برداری شده است. همچنین با رفع نقاط انفصال مذکور نزدیک به 14 هزار و 200 فقره انشعاب فاضلاب به شبکه دفع فاضلاب متصل شده است.
مهندس رمضانی با تاکید بر اجرای شعار اقتصاد مقاومتی در آبفای البرز افزود: در حالی که اعتبارات سالانه دولت به بخش فاضلاب در البرز به بیش از 30 درصد آنچه که تاکنون اجرا کردیم نمی رسد؛ با پیگیری مراحل مختلف برگزاری مناقصات و باتوان مالی بخش های خصوصی، منابع مالی لازم را از این بخش تامین کردیم و در این راستا 106 کیلومتر شبکه های اصلی و فرعی فاضلاب در مناطق حسن آباد و شاهین ویلا با امکان نصب 3450 فقره انشعاب فاضلاب اجرا شده است.
وی افزود: همچنین نزدیک به 70 کیلومتر شبکه گذاری با همین روش در مرحله عقد قرارداد و یا تهیه اسناد و برگزاری مناقصه است که امکان نصب و واگذاری 10 هزار فقره انشعاب دیگر را میسر خواهد کرد.
وی در ادامه با اشاره به احداث تصفیه خانه های فاضلاب گفت: در این مدت، دو مدول از پکیج تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر نظرآباد هر یک با ظرفیت 450 متر مکعب در شبانه روز برای جمعیتی در حدود 6000 نفر اجرا و طی مراسمی رسمی از سوی استاندارد سابق افتتاح شد. استریم دوم از مدول اول تصفیه خانه فاضلاب کرج هم با ظرفیت 28 هزار مترمکعب در شبانه روز افتتاح شده و جمعیتی بالغ بر 140 هزار نفر را به ظرفیت فعلی اضافه کرد و طرح ایستگاه پمپاژ و خط انتقال فاضلاب شهرک ابریشم نیز اجرا و آماده بهره برداری شده است.
مهندس رمضانی با بیان این نکته که در طول این چهار سال، شرایط خاص و ویژه ای هم پیش می آمد که باید خارج از برنامه مصوب لوله گذاری فاضلاب به اجرای شبکه می پرداختیم گفت: مشکلات زیست محیطی شهرک بهارستان و تپه اسلام آباد با شرایط خاص بستر صخره ای و گاهی حفاری با دست در معابر سنگی و کم عرض و بخشهایی از شهر جدید هشتگرد از دیگر اقداماتی است که در چهار سال اخیر بدست آمد.
وی در پایان اذعان داشت: کلیه نقشه های مناطق اجرا شده در سالهای گذشته جمع آوری و به یک نقشه جامع و کلی تبدیل شده است که راهنمایی مناسب برای مدیران آینده این صنعت در استان است. همچنین اسناد مالی پرداخت دیون و مطالبات پیمانکاران از اسناد خزانه و اوراق به مبلغ 22 میلیارد تومان تهیه و مستند شده است.
 
بازدید : 548 27 آبان 1396 ساعت 08:46 ق.ظ
 

پرسش های متداول
آب   ( 1 تير 1396)
قبض آب   ( 29 خرداد 1396)
آب   ( 19 خرداد 1396)
آب شرب   ( 14 خرداد 1396)
صورتحساب   ( 28 ارديبهشت 1396)
نظرسنجی
در صورتی که در سال 96 به ادارات زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب استان البرز مراجعه کرده اید، آیا از عملکرد این شرکت رضایت داشته اید؟
نظرسنجی
آیا ارتباط با بخشهای مختلف آبفا از کانالهای مختلف (سایت، 122، روابط عمومی و... برای شما آسان بوده است؟
باکس خبرنامه ایمیل
آمار بازدید
  • کل بازدید : 3799890
  • بازدید امروز : 523
  • بازدید دیروز : 2161
  • بازدید این ماه : 76401
  • آخرین بازدید : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 (01:45) ق.ظ
آخرین بروزرسانی

سه شنبه 24 بهمن 1396، ساعت 11:10